Život. 
Nejde o čísla.
Jde o pocity.
Okamžiky, které živí Vaši duši.
Příležitosti, které Vám vyrazí dech. 
Okamžiky, které Vás zanechají beze slov. 
To jsou okamžiky, pro které žijeme.

Proto designéři a inženýři v Jaguaru vyvíjí kombinaci citlivého výkonu, který Vám rozechvěje puls, dramatického designu, který Vás donutí zastavit se a zírat, smyslu pro divadlo, který probouzí Vaše emoce. Auta Jaguar jsou projevem vášně. Výkon, který nelze změřit, pouze cítit. Proto tomu říkáme UMĚNÍ.

 

KLÍČOVÁ FAKTA

Jaguar Eyewear je jedna z předních značek brýlí pro muže na světě

 

Prodává se ve více než 80 zemích na pěti kontinentech

 

Velký rozsah velikostí čoček 49-60 mm

 

Široká škála designů rozdělených do několika vyvážených segmentů od vintage až po luxusní

 

Moderní a komfortní brýle v prémiové kvalitě


Cílová skupina: Muži 30+, kteří hledají brýle s moderním designem, maximálním komfortem a prémiovou kvalitou

STYL

Kolekce Jaguar kombinuje nejnovější technologie s jedinečnými designovými prvky, které vytváří moderní a sportovní dioptrické obruby a sluneční brýle. Detaily a materiály, které byste našli na automobilech Jaguar, stejně jako sofistikované barevné efekty a tvary čoček připomínající jejich linie, najdete v celé kolekci a dělají brýle jedinečné a žádané.

Dynamické barevné akcenty

 

 

Design vozů Jaguar je přenesen na každou obrubu

 

 

Jedinečné materiály inspirované světem automobilů

Brýlové obruby Jaguar se zaměřují na maximální pohodlí jejich nositele

Na brýlích najdete vždy krásné a propracované detaily inspirovány vozy Jaguar

Kolekce Jaguar Eyewear Classic zahrnuje oblíbené skládací obruby, které jsou nejen praktické, ale i elegantní a estetické.

Performance

Obruby ze segmentu Performance zaujmou svými dynamickými profily a inovativními designy. Na prvním místě je pohodlí a lehkost. Toho se dosahuje použitím materiálů jako je Ultem, který činí rámy flexibilní, stabilní a až o 45% lehčí než běžné acetátové brýle.

Spirit

Řada Jaguar Spirit zdůrazňuje životní styl Jaguar a znamená jasný, sportovní design, mimořádně vyvážené proporce a sofistikované detaily. Řada je inspirována barvami, které byste našli na autech Jaguar a jsou použity na vnější i vnitřní straně brýlí.

Classic

Řada Jaguar Classic je moderní pohled na klasiku. Tyto modely mají decentní barvy, dobře vyvážené tvary čoček a nejvyšší kvalitu zpracování, což z nich dělá chytré všestranné kousky pro elegantní muže se zalíbením ve sportovním stylu. V kolekci najdete ocelové i acetátové obruby s kvalitně propracovanými detaily.

Ultimate

Vysoká kvalita materiálů a precizní zpracování dávají prémiovým modelům nejvyšší stupeň exkluzivity. Rámy z titanu s integrovaným flexem a 24 karátovým pozlacením slibují čistý luxus.

Heritage

Řada Jaguar Heritage vzdává hold legendárním historickým vozidlům, která kombinovala špičkovou technologii s dokonalým designem a skvělým výkonem. Díky modernímu pojetí jsou tyto obruby s nádechem retra mimořádně vizuálně atraktivní. 

OBRUBY JAGUAR KOUPÍTE U NAŠICH OBCHODNÍCH PARTERŮ